Kontakt

 

Inwater Sp. z o.o.
ul. Szmaragdowa 4
61-680 Poznań

 

Biuro Handlowe

ul. Szarych Szeregów 29
60-462 Poznań

 

tel. 61 842 97 69

fax 61 842 97 26

 

e-mail:   biuro@inwater.com.pl

 

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

 

Dział Sprzedaży

Beata Hutek
e-mail: beata.hutek@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 102

Krzysztof Hutek
e-mail: krzysztof.hutek@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 105

 


Dział Techniczny

mgr inż. Agnieszka Mendyk
Dyrektor Techniczny
e-mail: agnieszka.mendyk@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 106

mgr inż. Angelika Marciszak
e-mail: angelika.marciszak@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 113

mgr inż. Bartosz Skrzypek
e-mail: bartosz.skrzypek@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 111

 

Dział Handlowy

Marcin Grzelak
e-mail: marcin.grzelak@inwater.com.pl
tel. + 48 535 665 523

 


Dział Zakupów

Karol Jędzierowski
e-mail: karol.jedzierowski@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 112



Serwis

Maciej Człapa
Dyrektor ds. Inwestycji
e-mail: maciej.czlapa@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 108
tel. kom. 609 751 032


Joanna Bartol
e-mail: biuro@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 101


Sławomir Markiewicz
Serwisant
tel. kom. 601 275 738

Tomasz Wolniewicz
Serwisant
tel. kom. 605 049 634

Kamil Michalak
Serwisant
tel. kom. 601 237 652

Maciej Grzybek
Serwisant
tel. kom. 530 036 636


Księgowość

Marzena Solarz
Prokurent
e-mail: marzena@inwater.com.pl
tel. + 48 61 842 97 69 wew. 107


Mariusz Mazurek
Dyrektor Regionu Centrum
e-mail: mariuszm@inwater.com.pl
tel. kom. 790 240 102

 

 

Zarząd

Jerzy Hutek
Prezes Zarządu Inwater Sp. z o.o.
e-mail: jerzy.hutek@inwater.com.pl

 

 

 

 

"FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI. INWESTUJEMY W TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ"

realizacja: E1-Interactive - strony www